sprotyv_ternopil (sprotyv_t) wrote,
sprotyv_ternopil
sprotyv_t

Звернення до "свідомих громадян"

31 жовтня 2010 року по всій Україні відбудеться чергова вистава під назвою "Вибори депутатів місцевих рад". Де нам, "свідомим" громадянам, буде відведена роль журі у виборі найкращого брехуна, злодія, бандита та грабіжника.Усі "слуги" народу, незалежно від партійної належності, є елементами системи експлуатації, адже саме вони "представляючи наші інтереси", приймають рішення про передачі земельних ділянок, що знаходяться у нашій з вами комунальній власності, в руки олігархів, це вони, керуючись інтересами Капіталу, розпродують за заниженими цінами життєво важливі підприємства. А ми, далі, незважаючи ні на що, йдемо на вибори і безвольно, наче зомбі, робимо вибір між різними сортами непотребу і при цьому отримуємо статус людини, що має "стійку громадянську позицію"/
Досить!!!!!
В жодному разі не треба допомагати цим грабіжникам в легітимному порядку дозволяти панувати над собою!
Mи, народ, самі здатні організовувати суспільне життя і для цього нам не потрібно "представників" наших інтересів. Ми самі знаємо, що є важливим для нас і за допомогою інструментів прямої демократії (утворення рад на всіх рівнях суспільного життя) в змозі приймати рішення, які будуть вигідними для всіх, а не для так званої більшості!
Саме тому, ми, анархісти, закликаємо зробити свідомий вибір, і в день виборів повести себе за одним із наступних сценаріїв:
- бойкотувати вибори та не йти на виборчу дільницю;
- прголосувати проти всіх;
- привести свій бюлетень у такий стан, щоб його не можна було використати по прямому призначенню.

Самоорганізація замість влади!

Грабіжницька система повинна загинути!
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments