Акція солідарності із затриманими захисниками Хімкінського лісу

19 вересня о 15 годині біля пам'ятника Данилу Галицькому в місті Тернополі відбулася акція солідарності із затриманими захисниками Хімкінського лісу. Дана акція пройшла у формі мітингу, на якому були присутні антифашисти та анархісти зі Львова, Тернополя та Луцька. В ході мітингу активістами були використані наступні гасла: "Солідарність наша зброя!", "Свободу Хімкінським партизанам!", "Садіть ліс, а не активістів", "Свобода, рівність, глобальна солідарність!", "Ні, поліцейській державі!", "Держава - ворог народу". протягом усього мітингу, людям, що проходили повз, роздавалися листівки.
Collapse )

(no subject)

         9 серпня 2010 року тернопільськими лівими активістами була проведена акція солідарності з страйкуючими працівниками Комсомольського гірничо-збагачувального комбінату. Так, анархістами був вивішений банер з надписом «Тернополяни солідарні з трудящими комсомольська!», на фоні банера була запалена димова шашка з метою привернути увагу мешканців міста до банера. Простоявши кілька хвилин коло банера  з прапором анархо-синдикалістів, хлопці успішно покинули місце проведення акції.        

Collapse )

Акція протесту в Тернополі, проти підвищення ціни за газ для населення.

22 липня в Тернополі пройшла акція протесту проти підвищення цінина газ для населення. В ній також прийняли участь місцеві антифашисти, які висловили свою солідарність з невдоволеним народом.

http://vn.20minut.ua/news/10180607

Collapse )

Продовження акції проти авторитарної держави

5 липня лівими студентськими активістами Тернополя, а також товаришами з Києва та Львова був проведений мітинг проти встановлення авторитарної держави. Протестувальники виступали проти введення електронних студентських квитків, обмеження свободи масових зібрань та черговий раз висловили свою солідарність з захисниками парку Горького в Харкові.
В ході мітингу лунали лозунги: "Свобода, рівність, студентська солідарність", "Україна не концтабір! Студенти не раби!", "Ні поліцейській державі!", "Тернопіль - Харків назавжди солідарні!", "Держава - ворог народу!".


 

Акція проти обмеження базових громадянських прав

8 червня на День Конститції в Тернополі місцевими лівими студентськими активістами було проведено акцію проти обмеження базових громадянських прав - на мирні зібрання та на приватність. Акція не була попередньо узгоджена з владою, що в принципі не суперечить конституційній ст.39. Також на акції було заявлено солідарність з захисниками парку Горького в Харкові, який місцева влада разом з бандитами намагається знищити. Нажаль акція не пройшла безперешкодно. Що, до речі, ілюструє ті неприємні зміни, які відбуваються в країні. Працівники міліції, незважаючи на передбачене Констиуцією право на мирні збори, перешкодили подальшому проведенню акції.
Collapse )

Спи спокійно, Костя...

31 травня, помер антифашист Костянтин Лункін. 23 травня в свій День народження, коли йому виповнилося 25 років, він зазнав жорстокого нападу нацистів біля під'їзду свого будинку в Рязані. В ході нападу йому проломили голову каменем. Більше тижня він перебував у стані коми в реанімації Обласної клінічної лікарні м. Рязані. Друзі, знайомі і близькі Кості до кінця вірили в кращий результат. Але нажаль він помер, не приходячи до тями.
Антифашисти Тернополя висловлюють щирі співчуття родині та друзям загиблого.

Антифашисти Тернополя вшанували пам'ять Дмітрія Кашіцина

В суботу 29 травня тернопільські антифашисти зібралися коло меморіалу загиблим у Другій світовій війні з метою вшанувати пам'ять росіянина, який був по звірячому вбитий неонацистами в Москві.
Коло вічного вогню активістами були встановлені фотографія Дмітрія та імпровізована меморіальна табличка з надписом "Дмитро Кашіцин. Убитий неонацистами 23 травня. Вічна пам'ять". До них було покладено квіти та запалені свічки. пам'ять безневинної жертви нацистів вшанували хвилиною мовчання. після цього тернополянам були роздані листівки з повідомленням про вбивство. багато людей, дізнавшись всі подробиці цього злочину, були шоковані та розлючені.
Даний захід був проведений з метою виразити свої співчуттям родичам та друзям Дмітрія, а також висловити протест проти бездіяльності російської влади в протистоянні з нацистами, які несуть загрозу для пересічних людей.
Деталі цієї трагедії можна дізнатися на сайтах:
http://antifa-action.org.ua/node/773
http://www.antifa.ru/4462.html

Інтерв'ю з активістом Ternopil 161 Crew

Привіт. Для пересічного мешканця західної України поняття «антіфа» асоціюється з проросійським екстремістом-шовіністом. Що ж участь в антифашистському опорі означає для тебе і як ти взагалі опинився в цьому русі?

Здоров. Таке уявлення про антифашистський рух є хибним і було вигідне хіба «помаранчевій» владі та так званим «справжністам» (КУНу, МНК, ВО Свободі та іншим дрібним буржуазним націоналістичним партіям), щоб знайти собі нового внутрішнього ворога з котрим можна було б «успішно боротися», так як реально протистояти імперській політиці шовіністичної російської влади вони не мали змоги. Хочеться запевнити земляків, що ніякі ми не проросійські українофоби, ми любимо свою мову та культуру, поважаємо традиції нашого народу та його волелюбність. Стосовно запитання про те, як я опинився у антифашистському русі, я можу сказати, що все почалося з панк-музики, котра справила значний вплив на формування мого світогляду, також я з цікавістю ознайомлювався з теоретико-ідеологічними працями таких анархістів як Бакунін, Кропоткін, Малатеста. Не можна відкидати вплив всяких субкультурних факторів, тобто відвідування хардкор-концертів і т.д. Таким чином я став переконаним анархістом, ну і антифашистом відповідно. А антифашистський рух для мене означає боротьба за свободу перш за все від Влади та Капіталу, а також від їх похідних таких як держава з усіма ї органами, фашизму, расизму, націоналізму, алкоголізму та наркоманії, забруднення навколишнього середовища та хижацького експлуататорського ставлення до природи. І хоча наше протистояння Системі можна за масштабами порівняти з комариними укусами для слона, проте наша боротьба тільки починається і рано чи пізно наші безсумнівно справедливі ідеї переможуть.

Collapse )